Etapa 7/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-CS Dinamo Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon
25 martie 2016 18:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BCM U FC Arges Pitesti1528272090
CS Dinamo Bucuresti1616211871

Locatie

Sala Sporturilor Trivale

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Adrian Tudor2033032401231008
5Michael Rahjoan Lee29343300152012015
6Vincent Hunter1847011202032119
7Aleksandar Mladenovic267100012341022015
8Jamar Diggs26474811034300021
12Boris Bakic22121367366301011
13Bogdan Stăncuț600000000110000
14Maksym Pustozvonov3135120201034209
21Alexandru Neguț1000010000110000
22Lucian Chirof100000000000000
26Ghiță Balmuș514000001010002
27Cătălin Vlaicu602000010010000
 Total200264492111188231719108190

Antrenor principal: Hristu Sapera

CS Dinamo Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Radu Virna000000000000000
4Marko Sutalo31364512114220019
5Iulian Orbeanu2123140011121007
8Radu Paliciuc511012202000004
10Pavel Marinov3024030015112004
13Karolis Babkauskas24222722113231012
17Nenad Sulovic21590200110430010
22Vlad Corpodean3101030002231200
30Darko Balaban17670012341410013
33Dumitru Mădălin Potcoavă000000000000000
34Alexandru Bădulescu000000000000000
42Noah Dahlman2115000014311102
 Total2012238725689211519144071

Antrenor principal: Aleksandar Todorov

Detalii

Etapa 7/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-CS Dinamo Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]