Etapa 7/faza 2, 2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-U BT Cluj Napoca

-

Detalii

Data Ora League Sezon
25 martie 2016 18:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti27202231100
U BT Cluj Napoca2417212082

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
2Andrei Iliescu000000000000000
3Porter Troupe35245700014330019
5Mihai Octavian Paul1411112201423107
6Levente Szijarto800110001000003
10Nikola Malesevic35581434232202016
13Wilburn Amis21222400162301110
14Titus Nicoară25680158243301017
20Christopher Cooper1634000120122016
21Simas Galdikas1623000012042304
23Bogdan Popa201002200000002
32Victor Petrache000000000000000
41Marko Marinovic28362344036400016
 Total20024371221162182122231082100

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes36692426145221220
2Miroslav Todic2203252412041008
4Muhamed Pasalic30232400034122010
7Tudor Gheorghe000000000000000
8Filip Adamovic344535240010423019
10Cătălin Baciu11350056000101111
11Andrei Calnicenco1812230001041008
14Rolland Torok1400000012031000
22Nandor Kuti1323000100220004
27Ivan Zigeranovic1711000002131012
44Adrian Guțoaia601000001011000
 Total2011932112111213152225117482

Antrenor principal: Marcel Țenter

Detalii

Etapa 7/faza 2, 2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-U BT Cluj Napoca
5 (100%) 1 vot[uri]