Etapa 8/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-CS Phoenix Galati

-

Detalii

Data Ora League Sezon
30 martie 2016 18:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BCM U FC Arges Pitesti27282724106
CS Phoenix Galati2720211987

Locatie

Sala Sporturilor Trivale

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Adrian Tudor15003322036532011
5Michael Rahjoan Lee26361611021110010
6Vincent Hunter22462345511010218
7Aleksandar Mladenovic2512180000320210024
8Jamar Diggs31693722024224023
12Boris Bakic3302122229734315
13Bogdan Stăncuț2301240010030006
14Maksym Pustozvonov1923121220050208
21Cornel Alexiu000000000000000
22Lucian Chirof000000000000000
26Ghiță Balmuș000000000000000
27Cătălin Vlaicu700001201010001
 Total2012745132713161320192212113106

Antrenor principal: Hristu Sapera

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Jay Threatt33592434059241019
6Andrei Petica2411230000220208
8Milos Pesic30791244231450021
9Paul Stephen Sir22025700002110015
10Djordje Tresac2100130001203103
11Iosif Pirlog1400011202023001
13Yaroslav Lemyk29372322110410014
14Taylor Rohde1113000011030002
25Ioan Alin Borsa1002011222110001
66Robert Bolobita513001210011003
 Total1991836132412167151720184087

Antrenor principal: Florin Nini

Detalii

Etapa 8/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-CS Phoenix Galati
5 (100%) 1 vot[uri]