Etapa 8/faza 2, 2015-2016: CS Dinamo Bucuresti-BC Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon
30 martie 2016 20:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CS Dinamo Bucuresti1526192080
BC SCM Timisoara1624211677

Locatie

Sala Polivalenta Dinamo

CS Dinamo Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Radu Virna000000000000000
4Marko Sutalo331441256144411019
5Iulian Orbeanu2211121214030006
8Radu Paliciuc000000000000000
10Pavel Marinov2814123620142218
13Karolis Babkauskas35451512025310012
17Nenad Sulovic28591146454322017
22Vlad Corpodean2400160201320103
30Darko Balaban1013000013011002
42Noah Dahlman20670013111110013
 Total200193392815271020182186180

Antrenor principal: Aleksandar Todorov

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Stefan Zivanovic2215010003100002
7Vlad Szekely000000000000000
8Slobodan Dundjerski395934711167341026
10Mladen Jeremic34374434220331021
11Zoran Milencovic2501111101030004
12George Toth1722000011032004
15Josh Warren600000003040000
18Dalibor Djapa33371434131410112
21Raul Covaciu000000000000000
22Veselin Veselinov2312250205053008
 Total199153311191422524925132177

Antrenor principal: Nenad Mandic

Detalii

Etapa 8/faza 2, 2015-2016: CS Dinamo Bucuresti-BC Timisoara
5 (100%) 1 vot[uri]