Etapa 9/faza 2, 2015-2016: BC SCM Timisoara-CS Energia Targu Jiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon
2 aprilie 2016 18:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara2823201081
CS Energia Targu Jiu1523142173

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Stefan Zivanovic3045030205122108
6Horatiu Covalescu000000000000000
7Vlad Szekely200000000011000
8Slobodan Dundjerski29141224041114007
10Mladen Jeremic33363634033321018
11Zoran Milencovic2634130001020009
12George Toth19550001131421010
15Josh Warren512000011010002
18Dalibor Djapa30452422164441016
22Veselin Veselinov26132434090200011
 Total200223492210173322020154081

Antrenor principal: Nenad Mandic

CS Energia Targu Jiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
7Dragos Andrei3802071205232001
10Szabolcs Santa327110012361214015
11Razvan Bratoloveanu000000000000000
14Alexandru Mihuți2001020001140100
22Danys Raimundas37690435422421115
23Paris L. Horne3891251479181242040
24Baris Aktas3404012203241002
55Ovidiu Alexandru Balosin100000000000000
 Total20022395281420825919108173

Antrenor secund: Claudiu Alionescu

Detalii

Etapa 9/faza 2, 2015-2016: BC SCM Timisoara-CS Energia Targu Jiu
5 (100%) 1 vot[uri]