Etapa 9/faza 2, 2015-2016: CS Gaz Metan Medias- BCM U Pitesti

-

Detalii

Data Ora League Sezon
2 aprilie 2016 18:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CS Gaz Metan Medias1222242280
BCM U FC Arges Pitesti26192729101

Locatie

Sala Sporturilor Medias

CS Gaz Metan Medias

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Vaidotas Peciukas33582311034030017
6Niksa Nikolic2814131201444106
7Mirel Dragoste1400000000120000
8Gediminas Navickas28255600014521019
11Robertas Grabauskas000000000000000
12Uros Petrovic000000000000000
14Ionuț Drăgușin295700003112460010
21Alin Andries2100140000022003
91Dan Ioan701220001121006
95Vladislav Solopa1124010213032004
96Paul Graham294112211123212015
 Total20019401321365221924214080

Antrenor principal: Mihai Popa

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Adrian Tudor2715132211841207
5Michael Rahjoan Lee27342334151141215
6Vincent Hunter1812132334032207
7Aleksandar Mladenovic216130035634121015
8Jamar Diggs24573700016010019
12Boris Bakic2936032443430408
13Bogdan Stăncuț1623020001110004
14Maksym Pustozvonov337102211110210121
21Cornel Alexiu000000000000000
22Lucian Chirof000000000000000
26Ghiță Balmuș100110001000003
27Cătălin Vlaicu301002201100002
 Total1992851102415211621251511103101

Antrenor principal: Hristu Sapera

Detalii

Etapa 9/faza 2, 2015-2016: CS Gaz Metan Medias- BCM U Pitesti
5 (100%) 2 vot[uri]