Fiba EuroCup 2015-2016, etapa 6, faza1: Steaua CSM Bucuresti-Unics Kazan

-

Detalii

Data Ora League Sezon
18 noiembrie 2015 19:45 Fiba EuroCup 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti2513201371
Unics Kazan2127192188

Locatie

Sala Polivalenta Bucuresti

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Mihai Octavian Paul1100020011020100
6Levente Szijarto500000000131100
7Pankracije Barac1104003400001003
9Adrian Roșu211000000000002
13Wilburn Amis23570145123211014
14Titus Nicoară2145020015111008
15Gerald Lee23580024341200012
19Aleksandar Rasic3224150012613207
20Christopher Cooper602001210131011
33Denis Ikovlev26262400141421110
41Marko Marinovic34023822016320011
55Ionuț Drăgușin712001431020003
 Total2012041622132112202023126271

Antrenor principal: Hristu Sapera

Unics Kazan

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Fiba EuroCup 2015-2016, etapa 6, faza1: Steaua CSM Bucuresti-Unics Kazan
5 (100%) 1 vot[uri]