Final Eight,semifinale: CSM U Oradea-BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
16 februarie 2017 20:30 Cupa Romaniei 2016-2017 semifinale

Rezultate

Echipa1234T
CSM CSU Oradea1424171671
BC Mures Targu Mures1725192081

Locatie

Sala Transilvania

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Branko Mirkovic3004230004614106
3Martin Zeno322751123132130121
4Andrei Mandache2744031100150109
6Catalin Petrisor801010011000000
8Rares Pasca100000000000000
11Uros Lucic1835011202131007
14Titus Nicoară1722010314110004
15Sean Denison1400023423131003
21Bogdan Tibirna26451300133320111
22Muhamed Pasalic2611260021422108
24Bogdan Nicolescu211000010000002
 Total201173010317139211919133271

Antrenor principal: Cristian Achim

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Daniel Popescu1400110001033003
5Goran Martinic32482555035122119
7Radovan Markovic1501350010220009
10Szabolcs Santa1814002212132104
11Dalibor Djapa1911231201031109
12Ioan Alin Borsa100000000001000
15Laszlo Lazar22470024240320010
18Ernests Kalve22252311251511011
31LaMarcus Reed31461334162010014
77Dragos Andrei2612030014320002
 Total2001734112314188261422135181

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

Detalii

Final Eight,semifinale: CSM U Oradea-BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]