Etapa 5, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Lukoil Academic Sofia – Steaua CSM EximBank Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
16 noiembrie 2016 18:00 Fiba Europe Cup 2016-2017 5

Rezultate

Lukoil Academic Sofia

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu1512143424022108
5Mihai Octavian Paul22134600013200014
6Levente Szijarto1512000001010002
10Nikola Malesevic1927110002121107
14Nikola Jevtovic2326002233050016
18Victor Petrache100000000000000
20Cameron Long33132556006361013
22Marius Runkauskas29152722142240010
26Cătălin Baciu901000012031010
50David Dudzinski34482623423112016
 Total20013371229141711191521155276

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

Detalii

Etapa 5, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Lukoil Academic Sofia – Steaua CSM EximBank Bucuresti
Acorda o nota acestui articol