Etapa 7/faza2, 2016-2017: SCM U Craiova – BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
27 martie 2017 18:00 Liga Nationala 2016-2017 29

Locatie

Sala Sporturilor Craiova

SCM U Craiova

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Tayloe Taylor37581679126321020
5Travis Bureau29222322058530012
6Florin Popa900000001030000
13Vladislav Solopa1513110213220005
18Mihai Gavrila1122002211110006
20Iulian Corneanu400000001010000
21Jamar Abrams396113699050321030
24Baris Aktas500000000131100
33Christopher Lee1800000003231100
 Total16716267162024321202494073

Antrenor principal: Vladimir Vuksanovic

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Daniel Popescu300000001320100
5Goran Martinic275110244049311014
7Radovan Markovic25015634011220018
10Szabolcs Santa711000010010002
11Dalibor Djapa1947030012051108
12Ioan Alin Borsa100000000000000
15Laszlo Lazar2623001627020015
20Ernests Kalve35244522032410118
41LaMarcus Reed3761024711121243025
77Dragos Andrei1501221200030007
 Total195203813221829520162496297

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

Detalii

Etapa 7/faza2, 2016-2017: SCM U Craiova – BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]