Etapa 22/faza1, 2016-2017: SCM U Craiova – Steaua CSM EximBank Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
24 februarie 2017 17:15 Liga Nationala 2016-2017 22

Rezultate

Echipa1234T
SCM U Craiova1423152981
Steaua CSM EximBank Bucuresti1822122779

Locatie

Sala Sporturilor Craiova

SCM U Craiova

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Tayloe Taylor3447011122531209
5Travis Bureau2933010215141016
6Florin Popa801110010030003
8Iuri Fraseniuk20670400131411012
13Vladislav Solopa711001200020003
18Mihai Gavrila401000000120000
21Jamar Abrams29592622322311018
33Christopher Lee1602000004421000
40Darius Hargrove29242356143121015
 Total1762135516913920172475166

Antrenor principal: Vladimir Vuksanovic

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu100000000000000
5Mihai Octavian Paul2602230000434206
6Levente Szijarto500110000020003
10Nikola Malesevic28113736063400014
14Nikola Jevtovic27220051022132129
20Cameron Long3413134404215209
22Marius Runkauskas391441068131420020
26Cătălin Baciu1525000011111004
77Randal Alan Falker256100024250311114
 Total2001327112420326211221156379

Antrenor secund: Milorad Perovic

Detalii

Etapa 22/faza1, 2016-2017: SCM U Craiova – Steaua CSM EximBank Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]