Semifinale /CR 2015-2016: U BT Cluj Napoca-BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon
10 aprilie 2016 16:00 Cupa Romaniei 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
U BT Cluj Napoca1923102173
BC Mures Targu Mures1911181967

Locatie

Arena Antonio Alexe

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes374140222276333110
2Miroslav Todic14242400112312010
4Muhamed Pasalic24134522042400016
7Tudor Gheorghe100000000001000
8Filip Adamovic2811134404432009
10Cătălin Baciu1333001221122207
11Andrei Calnicenco602000010100000
14Rolland Torok33490144110211012
22Nandor Kuti1711010012430102
27Ivan Zigeranovic1011001202123003
44Adrian Guțoaia1802131212110004
 Total201174081915189242223139173

Antrenor principal: Marcel Țenter

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Barabasi Csongor200000001000000
5Goran Martinic34262612254412011
6Laszlo Polyak2825040043412004
7Ousmane Barro16570025110000012
8Iuri Fraseniuk26122822324301110
11Goran Gajovic1413020001342002
12Aliaksandr Pustahvar15342300201210012
13Alhaji Mohammed2914271105004309
14Jakab Krisztian000000000000000
15Laszlo Lazar2423002411041036
20Lucian Tibirna000000000000000
22Mareks Jurevicus1201001412222201
 Total200173583091814211820138467

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

Detalii

Semifinale /CR 2015-2016: U BT Cluj Napoca-BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]