Sferturi Retur/CR 2015-2016: SCM U Craiova-BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon
14 ianuarie 2016 17:15 Cupa Romaniei 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
SCM U Craiova1924272494
BC Mures Targu Mures182192876

Locatie

Sala Sporturilor Craiova

SCM U Craiova

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Travis Bureau28560000320202010
6Marius Ciotlăuș000000000000000
12Vlad Negoițescu800230011032206
13Cezar Stănescu1600010001220000
14Radenko Pilcevic1912240022212208
18Bogdan Popescu22460056553410013
21Andrei Damian000000000000000
25Mladen Pantic15460023041232110
32Aaron Westley Johnson2726021300730305
40Darius Hargrove32135900124133017
 Total1671729919812121719181114169

Antrenor principal: Oliver Popovic

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Barabasi Csongor000000000000000
5Goran Martinic23242324162320012
6Laszlo Polyak4004252203241008
7Ousmane Barro19331213221232010
8Iuri Fraseniuk1712220031012008
10Ivan Ivanovic1600140003021013
11Goran Gajovic1924010000102004
13Alhaji Mohammed34353546043472019
14Jakab Krisztian000000000000000
15Laszlo Lazar24380046630301110
20Lucian Tibirna000000000000000
22Mareks Jurevicus812000001002002
 Total2001532112213211223919205276

Antrenor principal: Audrius Prakuraitis

Detalii

Sferturi Retur/CR 2015-2016: SCM U Craiova-BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]