Etapa 4/faza2, 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – BC SCM Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
15 martie 2017 20:30 Liga Nationala 2016-2017 26

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti2823232195
BC SCM Timisoara1414162367

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu1400350012050019
6Levente Szijarto1933000002000206
7Morris Curry19002377024020013
8Iuri Fraseniuk1005000020050000
10Nikola Malesevic28463322122532019
11Georges Darwiche1000110201122103
22Marius Runkauskas29253744018210017
50David Dudzinski39462522233333016
77Randal Alan Falkar31690000367310012
 Total1991934142415179192525128195

Antrenor principal: Jukka Toijala

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries700000020020000
4Mladen Jeremic27241445024020011
7Lucas Tohatan2001120000132103
9Milos Komatina29690511230131013
10Nikola Otasevic2000020000440400
11Octavian Popa Calota27351466012121015
12Georgian Păun1213002210110004
14Ionuț Drăgușin1934003413012009
20Adrian Diaz2024004433250108
24Jonte Flowers2026040032223004
 Total2011936321202212141620148067

Antrenor principal: Tudor Costescu

Detalii

Etapa 4/faza2, 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – BC SCM Timisoara
5 (100%) 2 vot[uri]