Etapa 6, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – Bnei Herzliya

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
22 noiembrie 2016 19:30 Fiba Europe Cup 2016-2017 6

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti2718182083
Bnei Herzliya2317223092

Locatie

Sala Polivalenta Bucuresti

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu400000000100000
5Mihai Octavian Paul1734010200211106
6Levente Szijarto913000040000102
10Nikola Malesevic3208261233132207
11Georges Darwiche100000000000000
14Nikola Jevtovic27580112670420111
20Cameron Long35463756234540022
22Marius Runkauskas33233833133231016
26Cătălin Baciu1013004413051006
50David Dudzinski333102612331310013
 Total20119451029152120221223145183

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

Bnei Herzliya

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Etapa 6, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – Bnei Herzliya
5 (100%) 1 vot[uri]