Etapa 8/faza2, 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – CSM U Oradea

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
29 martie 2017 17:00 Liga Nationala 2016-2017 30

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu711000000040202
6Levente Szijarto21234411013210017
7Morris Curry2624030012211004
8Iuri Fraseniuk2122014424031118
10Nikola Malesevic3323122307333109
22Marius Runkauskas33335700046161021
50David Dudzinski29362534130231115
77Randal Alan Falker31410011225431129
 Total2011932122311146261819167485

Antrenor principal: Jukka Toijala

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Martin Zeno318140125041151018
4Andrei Mandache301341000134324014
5Sean Barnette326100312263211013
6Catalin Petrisor700000000310100
14Titus Nicoară1601012221120202
15Sean Denison27340044211312010
21Bogdan Tibirna1311001211010003
22Muhamed Pasalic1700260001332006
55William Franklin2624040000121004
 Total1992137625101581717181211070

Antrenor principal: Cristian Achim

Detalii

Etapa 8/faza2, 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – CSM U Oradea
5 (100%) 1 vot[uri]