Etapa 2/faza2, 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – CSU Sibiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
8 martie 2017 19:45 Liga Nationala 2016-2017 24

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti926171971
BC CSU Sibiu151519857

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu700000000130000
5Mihai Octavian Paul1311030000031002
6Levente Szijarto2114010012053202
8Iuri Fraseniuk1823013303134107
10Nikola Malesevic28361345153220013
22Marius Runkauskas37352723113160014
26Cătălin Baciu1511000002010112
50David Dudzinski353435112112220116
77Randal Alan Falker25590056551220115
 Total1991933620151810291122204371

Antrenor principal: Jukka Toijala

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marcel Davis1801011202121101
2Kevin Hardy357140225210215016
6Vlad Tincu100000000000000
7Mirel Dragoste400000000110000
8Radu Paliciuc2812021120310103
14Bogdan Popescu31171556312310010
15Boris Lalovic33363601200402015
16Igor Mijajlovic3413162401435107
20Christopher Cooper1523011105051025
22Dragos Gheorghe100000000000000
 Total200153652312209101121910257

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

Detalii

Etapa 2/faza2, 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – CSU Sibiu
5 (100%) 1 vot[uri]