Tur 1 Cupa Romaniei, retur, 2016-2017: SCM U Craiova-BCM U Pitesti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
5 octombrie 2016 18:00 Cupa Romaniei 2016-2017 retur1

Rezultate

Echipa1234T
SCM U Craiova1413243081
BCM U FC Arges Pitesti2212172374

Locatie

Sala Sporturilor Craiova

SCM U Craiova

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Silviu Lupusavei000000000000000
5Filip Sepa2602122213314205
6Florin Popa2023130006351027
8Iuri Fraseniuk27550311210220211
9Andrei Damian000000000000000
10Marko Marinovic28122378038010015
11William Mathias Paul28182434060433211
13Vladislav Solopa1434011105000007
18Mihai Gavrila600000022050000
20Iulian Corneanu000000000000000
21Jamar Abrams32153655131440016
24Baris Aktas1902136604510009
 Total2001331102525276332022155681

Antrenor principal: Vladimir Vuksanovic

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Myck Kabongo2404031417432201
6Vincent Hunter1713013430132005
7Aleksandar Mladenovic22560022230121012
10Pavel Marinov23362833157330015
13Bogdan Stăncuț2212130012131005
14Lucian Chirof000000000000000
21Alexandru Neguț000000000000000
22Adrian Tudor1313230001050108
29Ghiță Balmuș301000010010000
33Vlad Corpodean3615290122131108
35Alin Ionut Zaharie912010010000102
88Tomislav Gabric31453712150310018
 Total20017371035101613251425126074

Antrenor principal: Hristu Sapera

Detalii

Tur 1 Cupa Romaniei, retur, 2016-2017: SCM U Craiova-BCM U Pitesti
5 (100%) 3 vot[uri]