Etapa 8/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – BC SCM Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
29 martie 2017 19:00 Liga Nationala 2016-2017 30

Locatie

Sala Horia Demian

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes26253344022220017
1Vlad Moldoveanu26253623043220015
4Maksym Pustozvonov21670134110110015
6Andrei Sergiu Mureșan500110000102013
8Filip Adamovic24562422017225018
9Tudor Gheorghe911000002120002
11George Toth1911003504041025
13Tudor Jucan1300000010120100
14Rolland Torok2012112205031117
32Nandor Kuti1711110001130005
93Vaidas Kariniauskas2023122201934009
 Total2002131121918222212524157496

Antrenor principal: Mihai Silvasan

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries2813030017132102
7Lucas Tohatan2614120012243105
9Milos Komatina23550111022300011
10Nikola Otasevic2313020000533202
11Octavian Popa Calota342814912011353016
12Georgian Păun2203000012310000
14Ionuț Drăgușin10340055002110011
20Adrian Diaz29680079331552019
21Zoran Milencovic700000010010000
 Total202193821222277171724199066

Antrenor principal: Tudor Costescu

Detalii

Etapa 8/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – BC SCM Timisoara
5 (100%) 1 vot[uri]