Etapa 2/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – BCM U Pitesti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
8 martie 2017 18:00 Liga Nationala 2016-2017 24

Rezultate

Echipa1234T
U BT Cluj Napoca2421252494
BCM U FC Arges Pitesti2123152584

Locatie

Sala Horia Demian

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes34373622045412017
1Vlad Moldoveanu340824910443210015
4Maksym Pustozvonov2413004420100206
7Ousmane Barro238110001420414216
8Filip Adamovic30553722115354021
11George Toth101000000010000
13Tudor Jucan100000000000000
14Rolland Torok1635010101033006
32Nandor Kuti900010000012000
93Vaidas Kariniauskas27561200025230013
 Total19925469211720111419201612294

Antrenor principal: Mihai Silvasan

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
6Vincent Hunter16450158030500213
7Aleksandar Mladenovic24790056351420019
10Pavel Marinov312413610022351013
13Bogdan Stăncuț600000000020000
22Adrian Tudor2300150001226203
33Vlad Corpodean2700120003201203
35Alin Ionut Zaharie1001000000033100
77Aleksandar Kostoski32246800049122022
88Tomislav Gabric31113500120310011
 Total2001624122416244201623208284

Antrenor principal: Hristu Sapera
Antrenor secund: Alexandru Ziguli

Detalii

Etapa 2/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – BCM U Pitesti
5 (100%) 1 vot[uri]