Etapa 6/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – CSM U Oradea

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
22 martie 2017 18:00 Liga Nationala 2016-2017 28

Rezultate

Echipa1234T
U BT Cluj Napoca2319222589
CSM CSU Oradea2820151275

Locatie

BT Arena

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes317112412135351121
1Vlad Moldoveanu26253422061401115
4Maksym Pustozvonov1204030021111000
7Ousmane Barro30570011541311111
9Tudor Gheorghe100110000000003
13Tudor Jucan400000000110000
14Rolland Torok21342200120100012
18Aleksandar Rasic29004700001233012
32Nandor Kuti2102020002121100
93Vaidas Kariniauskas27571223008421015
 Total20222401325689181921138389

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Andrei Mandache24242500032211010
5Sean Barnette317100157241311019
6Catalin Petrisor811000001000102
11Uros Lucic18351212200440010
14Titus Nicoară1826001411020005
15Sean Denison26351125131031011
21Bogdan Tibirna1414005611132007
22Muhamed Pasalic1911140001512105
24Bogdan Nicolescu911000011011102
26Sergiu Pop100000000000000
55William Franklin3126030011912104
 Total199234351614249161917167075

Antrenor principal: Cristian Achim

Detalii

Etapa 6/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – CSM U Oradea
5 (100%) 1 vot[uri]