Etapa 4/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – CSU Sibiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
15 martie 2017 17:00 Liga Nationala 2016-2017 26

Rezultate

Echipa1234T
U BT Cluj Napoca1628272192
BC CSU Sibiu2118201675

Locatie

BT Arena

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes286113523205412023
1Vlad Moldoveanu27351356073112014
4Maksym Pustozvonov1435020001022006
6Andrei Sergiu Mureșan201010000002000
7Ousmane Barro27380055240112011
8Filip Adamovic33593522049214021
9Tudor Gheorghe200000002000000
11George Toth200000000000000
13Tudor Jucan1000120000220013
14Rolland Torok1412112232011107
18Aleksandar Rasic2501020001230100
32Nandor Kuti1523110001030017
 Total1992345102216187222119912292

Antrenor principal: Mihai Silvasan

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
2Kevin Hardy0580168155121116
4Will Saunders2415130012042105
6Vlad Tincu200010000000000
7Mirel Dragoste1303020002201000
8Radu Paliciuc20252311122400011
14Bogdan Popescu2004000030222000
15Boris Lalovic29462366211221120
16Igor Mijajlovic31112566054141014
20Christopher Cooper2223112416054119
22Dragos Gheorghe200010000000000
 Total163153582021259231619175375

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

Detalii

Etapa 4/faza2, 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – CSU Sibiu
5 (100%) 1 vot[uri]