Etapa 16/faza1, 2016-2017:U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – CSU Sibiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
14 ianuarie 2017 20:00 Liga Nationala 2016-2017 16

Rezultate

Echipa1234T
U BT Cluj Napoca2321192891
BC CSU Sibiu2120261380

Locatie

BT Arena

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes30371212025441110
1Vlad Moldoveanu23351334161412012
4Maksym Pustozvonov35247944010400029
7Ousmane Barro31560022250210012
8Filip Adamovic24670501108310012
9Tudor Gheorghe500000000131000
11George Toth200000001010000
13Tudor Jucan300000002011000
14Rolland Torok2123110014131107
18Aleksandar Rasic2703360002432009
 Total2012135132610135232028124191

Antrenor principal: Mihai Silvasan

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marcel Davis3815022436403204
2Kevin Hardy356911612232400021
7Mirel Dragoste800000000001200
8Radu Paliciuc811000000030002
14Bogdan Popescu317101624221511019
15Boris Lalovic16232500030331010
16Igor Mijajlovic37233533248213016
20Christopher Cooper2815220414131018
 Total2012036921132710221620109180

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

Detalii

Etapa 16/faza1, 2016-2017:U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – CSU Sibiu
5 (100%) 1 vot[uri]