Etapa 2, faza2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – Pau-Lacq-Orthez

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
20 decembrie 2016 19:00 Fiba Europe Cup 2016-2017 8

Rezultate

Echipa1234T
U BT Cluj Napoca1814212679
Pau-Lacq-Orthez1821121869

Locatie

Sala Horia Demian

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes36571502224140013
4Maksym Pustozvonov2437120001320109
7Ousmane Barro356140056261200217
8Filip Adamovic2915024417434506
9Tudor Gheorghe400000000000000
11George Toth501000000010000
13Tudor Jucan600000010000000
14Rolland Torok27561100342111013
18Aleksandar Rasic34693700137334021
 Total2002649617912102321131211279

Antrenor principal: Mihai Silvasan

Pau-Lacq-Orthez

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Etapa 2, faza2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca – Pau-Lacq-Orthez
5 (100%) 1 vot[uri]