federatia romana de baschet (frb)
Program si rezultate

Program si rezultate Liga Nationala de Baschet masculin 2011-2012

Program și rezultate în cadrul sezonului regulat din Liga Națională de baschet masculin, sezonul 2011-2012:

Program și rezultate Liga Națională de Baschet masculin, sezonul 2011-2012
Etapa 1
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Gaz Metan Mediaș 104 91 Energia Rovinari 17:00 01.10.2011
BC Miercurea Ciuc 58 94 BCM U Pitești 18:00 01.10.2011
SCM U Craiova 62 73 CSŞ Giurgiu 20:00 02.10.2011
Dinamo Bucureşti 20 0 CS Otopeni 18:00 01.10.2011
Atlassib Sibiu 67 84 CSM Oradea 18:00 01.10.2011
Asesoft Ploiești 95 97 U Mobitelco Cluj 20:00 01.10.2011
BC Timișoara 77 69 CSM București 18:00 01.10.2011
Politehnica Iaşi 51 88 BC Mureș 19:00 01.10.2011
Etapa 2
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Mureș 79 75 CSM București 18:00 09.10.2011
U Mobitelco Cluj 85 68 BC Timișoara 18:00 08.10.2011
CSM Oradea 86 79 Asesoft Ploiești 19:00 07.10.2011
CS Otopeni 0 20 Atlassib Sibiu 18:00 09.10.2011
CSŞ Giurgiu 91 86 Dinamo Bucureşti 18:00 08.10.2011
BCM U Pitești 85 90 SCM U Craiova 18:00 08.10.2011
Energia Rovinari 101 78 BC Miercurea Ciuc 19:00 08.10.2011
Politehnica Iaşi 43 134 Gaz Metan Mediaș 18:00 05.10.2011
Etapa 3
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Gaz Metan Mediaș 87 79 BC Mureș 20:00 16.10.2011
SCM U Craiova 91 76 Energia Rovinari 17:00 15.10.2011
Dinamo Bucureşti 71 80 BCM U Pitești 18:00 15.10.2011
Asesoft Ploiești 20 0 CS Otopeni 20:15 15.10.2011
BC Timișoara 90 78 CSM Oradea 18:00 14.10.2011
CSM București 69 67 U Mobitelco Cluj 18:30 15.10.2011
BC Miercurea Ciuc 108 55 Politehnica Iaşi 18:00 14.10.2011
Atlassib Sibiu 79 74 CSŞ Giurgiu 18:00 16.11.2012
Etapa 4
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Mureș 75 68 U Mobitelco Cluj 18:00 02.11.2011
CSM Oradea 93 69 CSM București 20:00 19.10.2011
CS Otopeni 0 20 BC Timișoara 18:00 19.10.2011
CSŞ Giurgiu 77 86 Asesoft Ploiești 18:00 19.10.2011
BCM U Pitești 90 99 Atlassib Sibiu 18:00 19.10.2011
Energia Rovinari 84 75 Dinamo Bucureşti 19:00 19.10.2011
Gaz Metan Mediaș 114 82 BC Miercurea Ciuc 18:00 19.10.2011
Politehnica Iaşi 68 85 SCM U Craiova 18:00 19.10.2011
Etapa 5
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Miercurea Ciuc 77 91 BC Mureș 20:00 24.10.2011
SCM U Craiova 77 109 Gaz Metan Mediaș 19:00 22.10.2011
Atlassib Sibiu 115 78 Energia Rovinari 18:00 22.10.2011
Asesoft Ploiești 77 75 BCM U Pitești 19:00 22.10.2011
BC Timișoara 103 64 CSŞ Giurgiu 18:00 22.10.2011
CSM București 20 0 CS Otopeni 18:00 23.10.2011
U Mobitelco Cluj 87 71 CSM Oradea 20:00 23.10.2011
Dinamo Bucureşti 123 49 Politehnica Iaşi 18:00 22.10.2011
Etapa 6
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Mureș 79 86 CSM Oradea 18:00 29.10.2011
CS Otopeni 0 20 U Mobitelco Cluj 18:15 29.10.2011
CSŞ Giurgiu 62 64 CSM București 18:00 30.10.2011
BCM U Pitești 60 86 BC Timișoara 17:00 29.10.2011
Energia Rovinari 61 76 Asesoft Ploiești 19:00 31.10.2011
Gaz Metan Mediaș 115 86 Dinamo Bucureşti 18:00 29.10.2011
BC Miercurea Ciuc 75 91 SCM U Craiova 20:00 28.10.2011
Atlassib Sibiu 132 72 Politehnica Iaşi 17:00 31.10.2011
Etapa 7
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
SCM U Craiova 94 97 BC Mureș 20:00 06.11.2011
Dinamo Bucureşti 76 67 BC Miercurea Ciuc 18:00 06.11.2011
Atlassib Sibiu 86 95 Gaz Metan Mediaș 19:00 05.11.2011
BC Timișoara 91 75 Energia Rovinari 18:00 05.11.2011
CSM București 82 70 BCM U Pitești 18:00 05.11.2011
U Mobitelco Cluj 84 59 CSŞ Giurgiu 19:00 05.11.2011
CSM Oradea 20 0 CS Otopeni 20:00 03.11.2011
Asesoft Ploiești 92 40 Politehnica Iaşi 19:00 05.11.2011
Etapa 8
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Mureș 20 0 CS Otopeni 18:00 11.11.2011
CSŞ Giurgiu 59 80 CSM Oradea 18:00 12.11.2011
BCM U Pitești 58 72 U Mobitelco Cluj 18:00 11.11.2011
Energia Rovinari 82 81 CSM București 19:30 12.11.2011
Gaz Metan Mediaș 0 20 Asesoft Ploiești 17:30 12.11.2011
BC Miercurea Ciuc 87 121 Atlassib Sibiu 18:00 12.11.2011
SCM U Craiova 98 106 Dinamo Bucureşti 18:00 13.11.2011
BC Timișoara 104 48 Politehnica Iaşi 16:00 12.11.2011
Etapa 9
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Dinamo Bucureşti 74 64 BC Mureș 18:00 20.11.2011
Atlassib Sibiu 87 76 SCM U Craiova 18:00 19.11.2011
Asesoft Ploiești 70 58 BC Miercurea Ciuc 19:00 19.11.2011
BC Timișoara 78 76 Gaz Metan Mediaș 17:30 19.11.2011
U Mobitelco Cluj 89 92 Energia Rovinari 20:00 18.11.2011
CSM Oradea 78 81 BCM U Pitești 19:00 19.11.2011
CS Otopeni 0 20 CSŞ Giurgiu 18:00 19.11.2011
CSM București 91 49 Politehnica Iaşi 18:00 19.11.2011
Etapa 10
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Mureș 97 79 CSŞ Giurgiu 19:00 25.11.2011
BCM U Pitești 20 0 CS Otopeni 18:00 26.11.2011
Energia Rovinari 69 95 CSM Oradea 20:00 27.11.2011
CS Gaz Metan Mediaș 97 74 Municipal București 18:00 26.11.2011
BC Miercurea Ciuc 74 91 BC Timișoara 19:00 26.11.2011
SCM U Craiova 63 75 Asesoft Ploiești 20:00 28.11.2011
Dinamo Bucureşti 83 94 Atlassib Sibiu 18:00 27.11.2011
U Mobitelco Cluj 121 44 Politehnica Iaşi 18:00 25.11.2011
Etapa 11
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Atlassib Sibiu 98 90 BC Mureș 19:00 02.12.2011
Asesoft Ploiești 77 68 Dinamo Bucureşti 19:00 03.12.2011
BC Timișoara 99 70 SCM U Craiova 18:00 03.12.2011
CSM București 87 72 BC Miercurea Ciuc 18:00 03.12.2011
U Mobitelco Cluj 95 84 Gaz Metan Mediaș 19:00 03.12.2011
CS Otopeni 0 20 Energia Rovinari 18:00 03.12.2011
CSŞ Giurgiu 78 79 BCM U Pitești 18:00 03.12.2011
CSM Oradea 111 36 Politehnica Iaşi 17:30 03.12.2011
Etapa 12
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Mureș 90 87 BCM U Pitești 20:00 07.12.2011
Energia Rovinari 82 79 CSŞ Giurgiu 19:00 07.12.2011
Gaz Metan Mediaș 76 75 CSM Oradea 17:00 07.12.2011
BC Miercurea Ciuc 86 88 U Mobitelco Cluj 18:00 16.02.2012
SCM U Craiova 80 86 CSM București 18:15 07.12.2011
Dinamo Bucureşti 85 101 BC Timișoara 18:00 14.12.2011
Atlassib Sibiu 79 72 Asesoft Ploiești 19:00 07.12.2011
Politehnica Iaşi 20 0 CS Otopeni 18:00 07.12.2011
Etapa 13
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Asesoft Ploiești 73 77 BC Mureș 20:00 11.12.2011
BC Timișoara 101 97 Atlassib Sibiu 18:00 10.12.2011
CSM București 84 70 Dinamo Bucureşti 18:00 10.12.2011
U Mobitelco Cluj 76 63 SCM U Craiova 19:00 10.12.2011
CSM Oradea 106 78 BC Miercurea Ciuc 18:00 12.12.2011
CS Otopeni 0 20 Gaz Metan Mediaș 18:00 10.12.2011
BCM U Pitești 75 78 Energia Rovinari 18:00 10.12.2011
CSŞ Giurgiu 92 47 Politehnica Iaşi 18:00 10.12.2011
Etapa 14
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Mureș 84 82 Energia Rovinari 20:00 16.12.2011
Gaz Metan Mediaș 109 84 CSŞ Giurgiu 18:00 17.12.2011
BC Miercurea Ciuc 20 0 CS Otopeni 18:00 17.12.2011
SCM U Craiova 63 87 CSM Oradea 17:00 17.12.2011
Dinamo Bucureşti 91 94 U Mobitelco Cluj 18:00 17.12.2011
Atlassib Sibiu 72 100 CSM București 18:00 16.12.2011
Asesoft Ploiești 74 76 BC Timișoara 17:00 17.12.2011
Politehnica Iaşi 80 91 BCM U Pitești 17:00 12.12.2011
Etapa 15
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Timișoara 79 83 BC Mureș 18:00 21.12.2011
CSM București 79 78 Asesoft Ploiești 16:30 21.12.2011
U Mobitelco Cluj 96 85 Atlassib Sibiu 20:00 21.12.2011
CSM Oradea 101 83 Dinamo Bucureşti 18:15 21.12.2011
CS Otopeni 0 20 SCM U Craiova 16:15 21.12.2011
CSŞ Giurgiu 88 71 BC Miercurea Ciuc 18:00 21.12.2011
BCM U Pitești 77 66 Gaz Metan Mediaș 18:00 21.12.2011
Energia Rovinari 114 55 Politehnica Iaşi 19:00 21.12.2011
Etapa 16
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
U Mobitelco Cluj 77 67 Asesoft Ploiești 19:00 14.01.2012
CSM Oradea 108 101 Atlassib Sibiu 19:30 15.01.2012
CSŞ Giurgiu 66 58 SCM U Craiova 18:00 14.01.2012
BCM U Pitești 88 84 BC Miercurea Ciuc 18:00 14.01.2012
Energia Rovinari 79 85 Gaz Metan Mediaș 19:00 14.01.2012
CSM București 74 78 BC Timișoara 17:30 13.01.2012
BC Mureș 110 56 Politehnica Iaşi 18:00 14.01.2012
Etapa 17
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Miercurea Ciuc 81 89 Energia Rovinari 18:00 21.01.2012
SCM U Craiova 77 64 BCM U Pitești 18:00 22.01.2012
Dinamo Bucureşti 83 71 CSŞ Giurgiu 18:00 20.01.2012
Asesoft Ploiești 78 66 CSM Oradea 18:00 22.01.2012
BC Timișoara 72 71 U Mobitelco Cluj 17:45 21.01.2012
CSM București 71 69 BC Mureș 18:00 21.01.2012
Gaz Metan Mediaș 105 54 Politehnica Iaşi 18:00 21.01.2012
Etapa 18
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
U Mobitelco Cluj 87 79 CSM București 19:00 25.01.2012
CSM Oradea 81 85 BC Timișoara 18:00 25.02.2012
CSŞ Giurgiu 82 88 Atlassib Sibiu 18:00 25.01.2012
BCM U Pitești 97 69 Dinamo Bucureşti 18:00 25.01.2012
Energia Rovinari 84 79 SCM U Craiova 19:00 25.01.2012
BC Mureș 74 80 Gaz Metan Mediaș 20:00 25.01.2012
Politehnica Iaşi 73 101 BC Miercurea Ciuc 18:00 25.01.2012
Etapa 19
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Miercurea Ciuc 78 100 Gaz Metan Mediaș 18:00 28.01.2012
Dinamo Bucureşti 81 88 Energia Rovinari 18:15 28.01.2012
Atlassib Sibiu 65 68 BCM U Pitești 18:00 28.01.2012
Asesoft Ploiești 86 54 CSŞ Giurgiu 17:00 28.01.2012
CSM București 83 72 CSM Oradea 18:00 29.01.2012
U Mobitelco Cluj 54 76 BC Mureș 19:45 28.01.2012
SCM U Craiova 79 65 Politehnica Iaşi 18:00 17.02.2012
Etapa 20
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
CSM Oradea 63 67 U Mobitelco Cluj 19:00 04.02.2012
CSŞ Giurgiu 83 75 BC Timișoara 17:00 12.03.2012
BCM U Pitești 72 90 Asesoft Ploiești 18:00 07.03.2012
Energia Rovinari 96 81 Atlassib Sibiu 18:00 29.02.2012
Gaz Metan Mediaș 96 64 SCM U Craiova 18:00 28.02.2012
BC Mureș 95 83 BC Miercurea Ciuc 19:45 29.02.2012
Politehnica Iaşi 73 83 Dinamo Bucureşti 20:00 04.02.2012
Etapa 21
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
SCM U Craiova 79 70 BC Miercurea Ciuc 18:00 09.02.2012
Dinamo Bucureşti 65 100 Gaz Metan Mediaș 18:00 10.02.2012
Asesoft Ploiești 78 64 Energia Rovinari 19:00 09.02.2012
BC Timișoara 69 70 BCM U Pitești 19:00 11.02.2012
CSM București 81 76 CSŞ Giurgiu 18:00 09.02.2012
CSM Oradea 90 80 BC Mureș 18:00 09.02.2012
Politehnica Iaşi 71 102 Atlassib Sibiu 15:00 09.02.2012
Etapa 22
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
CSŞ Giurgiu 77 89 U Mobitelco Cluj 17:00 22.02.2012
BCM U Pitești 77 84 CSM București 18:00 22.02.2012
Energia Rovinari 90 89 BC Timișoara 19:00 21.03.2012
Gaz Metan Mediaș 102 94 Atlassib Sibiu 18:45 22.02.2012
BC Miercurea Ciuc 77 82 Dinamo Bucureşti 18:00 22.02.2012
BC Mureș 97 71 SCM U Craiova 17:30 22.02.2012
Politehnica Iaşi 50 88 Asesoft Ploiești 19:00 19.02.2012
Etapa 23
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Dinamo Bucureşti 83 94 SCM U Craiova 18:00 26.02.2012
Atlassib Sibiu 118 101 BC Miercurea Ciuc 18:00 25.02.2012
Asesoft Ploiești 75 72 Gaz Metan Mediaș 20:00 26.02.2012
CSM București 100 81 Energia Rovinari 18:00 25.02.2012
U Mobitelco Cluj 72 75 BCM U Pitești 19:00 27.02.2012
CSM Oradea 87 59 CSŞ Giurgiu 18:00 28.02.2012
Politehnica Iaşi 60 99 BC Timișoara 17:00 26.01.2012
Etapa 24
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BCM U Pitești 59 62 CSM Oradea 18:00 03.03.2012
Energia Rovinari 80 70 U Mobitelco Cluj 19:00 05.03.2012
Gaz Metan Mediaș 83 78 BC Timișoara 19:00 03.03.2012
BC Miercurea Ciuc 77 94 Asesoft Ploiești 18:00 03.03.2012
SCM U Craiova 95 69 Atlassib Sibiu 19:00 02.03.2012
BC Mureș 92 63 Dinamo Bucureşti 17:30 03.03.2012
Politehnica Iaşi 52 97 CSM București 11:00 05.03.2012
Etapa 25
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Atlassib Sibiu 112 92 Dinamo Bucureşti 18:00 09.03.2012
Asesoft Ploiești 103 78 SCM U Craiova 18:00 11.03.2012
BC Timișoara 107 68 BC Miercurea Ciuc 18:00 09.03.2012
CSM București 90 125 Gaz Metan Mediaș 18:00 10.03.2012
CSM Oradea 79 76 Energia Rovinari 19:00 28.03.2012
CSŞ Giurgiu 58 82 BC Mureș 18:00 09.03.2012
Politehnica Iaşi 70 81 U Mobitelco Cluj 17:00 09.03.2012
Etapa 26
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BCM U Pitești 94 85 CSŞ Giurgiu 18:00 14.03.2012
Gaz Metan Mediaș 83 77 U Mobitelco Cluj 18:15 14.03.2012
BC Miercurea Ciuc 98 99 CSM București 18:00 14.03.2012
SCM U Craiova 73 82 BC Timișoara 19:30 14.03.2012
Dinamo Bucureşti 66 130 Asesoft Ploiești 16:30 14.03.2012
BC Mureș 87 82 Atlassib Sibiu 20:00 14.03.2012
Politehnica Iaşi 54 98 CSM Oradea 17:00 13.03.2012
Etapa 27
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Asesoft Ploiești 98 83 Atlassib Sibiu 18:00 17.03.2012
BC Timișoara 100 58 Dinamo Bucureşti 18:00 17.03.2012
CSM București 94 54 SCM U Craiova 18:00 17.03.2012
U Mobitelco Cluj 92 78 BC Miercurea Ciuc 19:30 17.03.2012
CSM Oradea 74 65 Gaz Metan Mediaș 20:00 18.03.2012
CSŞ Giurgiu 71 79 Energia Rovinari 18:00 17.03.2012
BCM U Pitești 78 84 BC Mureș 17:00 17.03.2012
Etapa 28
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Energia Rovinari 81 86 BCM U Pitești 18:00 25.03.2012
BC Miercurea Ciuc 88 96 CSM Oradea 18:00 24.03.2012
SCM U Craiova 71 90 U Mobitelco Cluj 18:00 24.03.2012
Dinamo Bucureşti 59 110 CSM București 18:00 24.03.2012
Atlassib Sibiu 68 94 BC Timișoara 19:45 25.03.2012
BC Mureș 79 93 Asesoft Ploiești 17:00 24.03.2012
Politehnica Iaşi 82 91 CSŞ Giurgiu 12:00 25.03.2012
Etapa 29
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
BC Timișoara 99 92 Asesoft Ploiești 19:00 31.03.2012
CSM București 95 83 Atlassib Sibiu 18:00 31.03.2012
U Mobitelco Cluj 113 78 Dinamo Bucureşti 17:00 31.03.2012
CSM Oradea 92 79 SCM U Craiova 19:00 31.03.2012
CSŞ Giurgiu 86 101 Gaz Metan Mediaș 18:00 31.03.2012
Energia Rovinari 85 80 BC Mureș 19:00 31.03.2012
BCM U Pitești 110 52 Politehnica Iaşi 18:00 30.03.2012
Etapa 30
Echipa gazdă Rezultat Echipa oaspete Ora Data
Gaz Metan Mediaș 89 80 BCM U Pitești 18:00 04.04.2012
BC Miercurea Ciuc 89 96 CSŞ Giurgiu 18:00 04.04.2012
Dinamo Bucureşti 77 99 CSM Oradea 18:00 04.04.2012
Atlassib Sibiu 87 89 U Mobitelco Cluj 18:00 04.04.2012
Asesoft Ploiești 85 66 CSM București 18:00 04.04.2012
BC Mureș 85 77 BC Timișoara 18:00 04.04.2012
Politehnica Iaşi 55 97 Energia Rovinari 18:00 04.04.2012
Playout – Locurile 14/15
BC Miercurea Ciuc 117 91 Politehnica Iaşi 18:00 11.04.2012
Politehnica Iaşi 95 89 BC Miercurea Ciuc 18:00 18.04.2012
BC Miercurea Ciuc 94 69 Politehnica Iaşi 18:00 21.04.2012
Playoff
PlayOff Faza I – Meciul 1
Asesoft Ploiești 71 63 CSM Oradea 20:00 11.04.2012
U Mobitelco Cluj 74 72 BC Mureș 18:00 11.04.2012
Gaz Metan Mediaș 84 69 Energia Târgu Jiu 18:00 11.04.2012
BC Timișoara 84 97 CSM București 18:00 11.04.2012
PlayOff Faza I – Meciul 2
Asesoft Ploiești 64 62 CSM Oradea 18:00 12.04.2012
BC Timișoara 75 56 CSM București 18:00 12.04.2012
U Mobitelco Cluj 76 58 BC Mureș 20:00 12.04.2012
Gaz Metan Mediaș 86 71 Energia Târgu Jiu 18:00 12.04.2012
PlayOff Faza I – Meciul 3
CSM București 92 80 BC Timișoara 18:00 18.04.2012
CSM Oradea 74 79 Asesoft Ploiești 18:30 18.04.2012
Energia Târgu Jiu 89 69 Gaz Metan Mediaș 19:00 18.04.2012
BC Mureș 82 76 U Mobitelco Cluj 20:15 18.04.2012
PlayOff Faza I – Meciul 4
CSM București 76 77 BC Timișoara 18:30 19.04.2012
Energia Târgu Jiu 72 83 Gaz Metan Mediaș 19:00 19.04.2012
BC Mureș 82 87 U Mobitelco Cluj 20:15 19.04.2012
PlayOff Faza I – Meciul 5
BC Timișoara 78 64 CSM București 20:00 22.04.2012
PlayOff Faza II – Meciul 1
Gaz Metan Mediaș 85 87 Asesoft Ploiești 18:15 28.04.2012
BC Timișoara 81 78 U Mobitelco Cluj 20:00 28.04.2012
PlayOff Faza II – Meciul 2
Gaz Metan Mediaș 90 94 Asesoft Ploiești 18:00 29.04.2012
BC Timișoara 76 72 U Mobitelco Cluj 20:00 29.04.2012
PlayOff Faza II – Meciul 3
U Mobitelco Cluj 65 70 BC Timișoara 20:00 05.05.2012
Asesoft Ploiești 96 88 Gaz Metan Mediaș 20:00 05.05.2012
Finala Mică
Gaz Metan Mediaș 95 75 U Mobitelco Cluj 18:00 12.05.2012
U Mobitelco Cluj 75 77 Gaz Metan Mediaș 18:00 16.05.2012
Finala Mare
BC Timișoara 89 104 Asesoft Ploiești 20:00 16.05.2012
BC Timișoara 65 79 Asesoft Ploiești 20:00 17.05.2012
Asesoft Ploiești 63 55 BC Timișoara 20:00 23.05.2012
Asesoft Ploiești 80 78 BC Timișoara 20:00 24.05.2012

Clasament sezonul 2011-2012: aici

Program si rezultate Liga Nationala de Baschet masculin 2011-2012
5 (100%) 1 vot[uri]

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

1 + 2 =