federatia romana de baschet (frb)
Program si rezultate

Program si rezultate Liga Nationala de baschet masculin, sezonul 2009-2010

Program și rezultate Liga Națională de baschet masculin, sezonul 2010-2011:

 

Program și rezultate Liga Națională de baschet masculin, sezonul 2009-2010
Etapa 1
U Mobitelco Cluj7455Dinamo Bucureşti
CS Otopeni6663BC Mureș
CSM Oradea8978SCM U Craiova
Asesoft Ploiești9680BC Timișoara
CSMl București8265BC Gladiator Cluj
BCM U Pitești8378CS Energia Rovinari
Gaz Metan Mediaș10864Cuadripol Brașov
Steaua CSM6975Atlassib Sibiu
Etapa 2
BC Gladiator Cluj8385Atlassib Sibiu
SCM U Craiova6083Asesoft Ploiești
CS Energia Rovinari7774Steaua CSM
BC Mureș5582U Mobitelco Cluj
Cuadripol Brașov5885CS Otopeni
BC Timișoara8076BCM U Pitești
Dinamo Bucureşti7067CSM Oradea
CSM București6983Gaz Metan Mediaș
Etapa 3
U Mobitelco Cluj9267Cuadripol Brașov
Asesoft Ploiești8561Dinamo Bucureşti
Gaz Metan Mediaș10372BC Gladiator Cluj
BCM U Pitești8569SCM U Craiova
Atlassib Sibiu5659CS Energia Rovinari
CSM Oradea8984BC Mureș
Steaua CSM8576BC Timișoara
CS Otopeni8272CSM București
Etapa 4
SCM U Craiova6874Steaua CSM
BC Gladiator Cluj8164CS Energia Rovinari
BC Timișoara8178Atlassib Sibiu
BC Mureș7683Asesoft Ploiești
Gaz Metan Mediaș9574CS Otopeni
Cuadripol Brașov9185CSM Oradea
CSM București7184U Mobitelco Cluj
Dinamo Bucureşti6068BCM U Pitești
Etapa 5
BCM U Pitești9177BC Mureș
Asesoft Ploiești11173Cuadripol Brașov
CS Energia Rovinari7973BC Timișoara
CSM Oradea6572CSM București
Atlassib Sibiu10078SCM U Craiova
U Mobitelco Cluj8386Gaz Metan Mediaș
CS Otopeni7270BC Gladiator Cluj
Steaua CSM7988Dinamo Bucureşti
Etapa 6
BC Mureș9390Steaua CSM
CS Otopeni7678U Mobitelco Cluj
BC Gladiator Cluj7873BC Timișoara
SCM U Craiova6866CS Energia Rovinari
Cuadripol Brașov6494BCM U Pitești
Dinamo Bucureşti6578Atlassib Sibiu
Gaz Metan Mediaș9763CSM Oradea
CSM București7297Asesoft Ploiești
Etapa 7
Asesoft Ploiești8681Gaz Metan Mediaș
BCM U Pitești9066CSM București
CS Energia Rovinari9187Dinamo Bucureşti
U Mobitelco Cluj9378BC Gladiator Cluj
Steaua CSM10676Cuadripol Brașov
Atlassib Sibiu7872BC Mureș
CSM Oradea8081CS Otopeni
BC Timișoara9473SCM U Craiova
Etapa 8
Cuadripol Brașov7691Atlassib Sibiu
CSM București7879Steaua CSM
U Mobitelco Cluj7458CSM Oradea
BC Mureș9277CS Energia Rovinari
Gaz Metan Mediaș6546BCM U Pitești
Dinamo Bucureşti6574BC Timișoara
CS Otopeni6486Asesoft Ploiești
BC Gladiator Cluj9590SCM U Craiova
Etapa 9
CSM Oradea9178BC Gladiator Cluj
Steaua CSM6794Gaz Metan Mediaș
CS Energia Rovinari9561Cuadripol Brașov
SCM U Craiova6878Dinamo Bucureşti
BCM U Pitești7564CS Otopeni
Atlassib Sibiu8173CSM București
BC Timișoara8986BC Mureș
Asesoft Ploiești7479U Mobitelco Cluj
Etapa 10
Gaz Metan Mediaș9159Atlassib Sibiu
CS Otopeni9271Steaua CSM
BC Mureș9992SCM U Craiova
Asesoft Ploiești9355CSM Oradea
CSM București8675CS Energia Rovinari
Cuadripol Brașov81105BC Timișoara
BC Gladiator Cluj6766Dinamo Bucureşti
U Mobitelco Cluj7666BCM U Pitești
Etapa 11
CS Energia Rovinari6393Gaz Metan Mediaș
BC Timișoara8667CSM București
SCM U Craiova8475Cuadripol Brașov
BCM U Pitești6974CSM Oradea
Steaua CSM8488U Mobitelco Cluj
Atlassib Sibiu8468CS Otopeni
Dinamo Bucureşti7378BC Mureș
Asesoft Ploiești8671BC Gladiator Cluj
Etapa 12
CS Otopeni8966CS Energia Rovinari
BC Gladiator Cluj7688BC Mureș
Gaz Metan Mediaș7368BC Timișoara
Cuadripol Brașov7179Dinamo Bucureşti
Asesoft Ploiești9682BCM U Pitești
CSM București9067SCM U Craiova
CSM Oradea9869Steaua CSM
U Mobitelco Cluj8286Atlassib Sibiu
Etapa 13
BC Mureș10281Cuadripol Brașov
CS Energia Rovinari6372U Mobitelco Cluj
SCM U Craiova6794Gaz Metan Mediaș
BCM U Pitești9373Gladiator Cluj-Napoca
Steaua CSM6863Asesoft Ploiești
Atlassib Sibiu8576CSM Oradea
BC Timișoara8674CS Otopeni
Dinamo Bucureşti7367CSM București
Etapa 14
BC Gladiator Cluj8780Cuadripol Brașov
CSM Oradea8470CS Energia Rovinari
Gaz Metan Mediaș8259Dinamo Bucureşti
CSM București7775BC Mureș
CS Otopeni8579SCM U Craiova
Asesoft Ploiești6959Atlassib Sibiu
BCM U Pitești8074Steaua CSM
U Mobitelco Cluj8174BC Timișoara
Etapa 15
BC Timișoara8776CSM Oradea
SCM U Craiova8091U Mobitelco Cluj
CS Energia Rovinari6386Asesoft Ploiești
Steaua CSM9177BC Gladiator Cluj
BC Mureș8977Gaz Metan Mediaș
Cuadripol Brașov8480CSM București
Dinamo Bucureşti8279CS Otopeni
Atlassib Sibiu8275BCM U Pitești
Etapa 16
SCM U Craiova6478CSM Oradea
BC Timișoara108100Asesoft Ploiești
Cuadripol Brașov7782Gaz Metan Mediaș
CS Energia Rovinari7566BCM U Pitești
BC Gladiator Cluj-Napoca8291CSM București
BC Mureș9482CS Otopeni
Atlassib Sibiu9485Steaua CSM
Dinamo Bucureşti6877U Mobitelco Cluj
Etapa 17
Steaua CSM8184CS Energia Rovinari
CSM Oradea8052Dinamo Bucureşti
Atlassib Sibiu9087BC Gladiator Cluj
BCM U Pitești8875BC Timișoara
CS Otopeni9078Cuadripol Brașov
Gaz Metan Mediaș7968CSM București
Asesoft Ploiești10077SCM U Craiova
U Mobitelco Cluj8781BC Mureș
Etapa 18
BC Timișoara7991Steaua CSM
Gladiator Cluj-Napoca6292Gaz Metan Mediaș
Cuadripol Brașov7683U Mobitelco Cluj
BC Mureș8871CSM Oradea
CS Energia Rovinari8480Atlassib Sibiu
Dinamo Bucureşti6886Asesoft Ploiești
SCM U Craiova8373BCM U Pitești
CSM București7177CS Otopeni
Etapa 19
Asesoft Ploiești10275BC Mureș
CS Energia Rovinari9474BC Gladiator Cluj
CSM Oradea8168Cuadripol Brașov
CS Otopeni8078Gaz Metan Mediaș
Atlassib Sibiu8977BC Timișoara
Steaua CSM8673SCM U Craiova
BCM U Pitești7470Dinamo Bucureşti
U Mobitelco Cluj9580CSM București
Etapa 20
BC Mureș7874BCM U Pitești
Dinamo Bucureşti7582Steaua CSM
SCM U Craiova8083Atlassib Sibiu
Cuadripol Brașov7886Asesoft Ploiești
CSM București7874CSM Oradea
BC Timișoara8277CS Energia Rovinari
Gaz Metan Mediaș7880U Mobitelco Cluj
BC Gladiator Cluj95103CS Otopeni
Etapa 21
U Mobitelco Cluj9777CS Otopeni
BC Timișoara8771BC Gladiator Cluj
Steaua CSM8174BC Mureș
Asesoft Ploiești9358CSM București
BCM U Pitești9667Cuadripol Brașov
CSM Oradea7897Gaz Metan Mediaș
CS Energia Rovinari9169SCM U Craiova
Atlassib Sibiu8186Dinamo Bucureşti
Etapa 22
BC Gladiator Cluj5687U Mobitelco Cluj
Cuadripol Brașov7985Steaua CSM
Dinamo Bucureşti8174CS Energia Rovinari
BC Mureș8879Atlassib Sibiu
Gaz Metan Mediaș7769Asesoft Ploiești
CS Otopeni6984CSM Oradea
CSM București8170BCM U Pitești
SCM U Craiova7794BC Timișoara
Etapa 23
Asesoft Ploiești9272CS Otopeni
CS Energia Rovinari7974BC Mureș
Steaua CSM7870CSM București
SCM U Craiova9379BC Gladiator Cluj
CSM Oradea8076U Mobitelco Cluj
Atlassib Sibiu10160Cuadripol Brașov
BCM U Pitești9988Gaz Metan Mediaș
BC Timișoara8184Dinamo Bucureşti
Etapa 24
BC Mureș7682BC Timișoara
Cuadripol Brașov9478CS Energia Rovinari
CS Otopeni8387BCM U Pitești
Gaz Metan Mediaș8065Steaua CSM
Dinamo Bucureşti6058SCM U Craiova
U Mobitelco Cluj7268Asesoft Ploiești
CSM București8081Atlassib Sibiu
BC Gladiator Cluj7283CSM Oradea
Etapa 25
CSM Oradea9284Asesoft Ploiești
Steaua CSM7976CS Otopeni
BCM U Pitești4866U Mobitelco Cluj
Dinamo Bucureşti7772BC Gladiator Cluj
SCM U Craiova5979BC Mureș
BC Timișoara8965Cuadripol Brașov
Atlassib Sibiu7072Gaz Metan Mediaș
CS Energia Rovinari8077CSM București
Etapa 26
CSM Oradea8187BCM U Pitești
U Mobitelco Cluj8269Steaua CSM
BC Mureș7870Dinamo Bucureşti
Gaz Metan Mediaș8678CS Energia Rovinari
Cuadripol Brașov9390SCM U Craiova
CS Otopeni6576Atlassib Sibiu
CSM București7391BC Timișoara
BC Gladiator Cluj8498Asesoft Ploiești
Etapa 27
BC Timișoara9593Gaz Metan Mediaș
SCM U Craiova7278CSM București
CS Energia Rovinari6458CS Otopeni
Dinamo Bucureşti5960Cuadripol Brașov
Steaua CSM8983CSM Oradea
BCM U Pitești7184Asesoft Ploiești
Atlassib Sibiu7370U Mobitelco Cluj
BC Mureș10389BC Gladiator Cluj
Etapa 28
Asesoft Ploiești8362Steaua CSM
CSM Oradea7765Atlassib Sibiu
U Mobitelco Cluj8972CS Energia Rovinari
CS Otopeni7986BC Timișoara
Gaz Metan Mediaș8779SCM U Craiova
Cuadripol Brașov7487BC Mureș
CSM București7358Dinamo Bucureşti
BC Gladiator Cluj7381BCM U Pitești
Etapa 29
CS Energia Rovinari8178CSM Oradea
Atlassib Sibiu7377Asesoft Ploiești
Dinamo Bucureşti6192Gaz Metan Mediaș
Cuadripol Brașov7971BC Gladiator Cluj
BC Timișoara7569U Mobitelco Cluj
BC Mureș8869CSM București
SCM U Craiova7161CS Otopeni
Steaua CSM9590BCM U Pitești
Etapa 30
BCM U Pitești7885Atlassib Sibiu
CSM Oradea6966BC Timișoara
U Mobitelco Cluj200SCM U Craiova
CS Otopeni9875Dinamo Bucureşti
Gaz Metan Mediaș8770BC Mureș
Asesoft Ploiești10167CS Energia Rovinari
CSM București8770Cuadripol Brașov
BC Gladiator Cluj6878Steaua CSM
Playout Faza I – Meciul 1
CSM București9246Dinamo Bucureşti
CS Otopeni7665Cuadripol Brașov
CSM Oradea8569SCM U Craiova
CS Energia Rovinari10466BC Gladiator Cluj
Playout Faza I – Meciul 2
CS Energia Rovinari12071BC Gladiator Cluj
CS Municipal București8062CS Dinamo Bucureşti
CS Otopeni7665CSU Cuadripol Municipal Brașov
CSM Oradea8566SCM Universitatea Craiova
Playout Faza I – Meciul 3
BC Gladiator Cluj9096CS Energia Rovinari
SCM U Craiova7669CSM Oradea
Dinamo Bucureşti6685CSM București
Cuadripol Brașov6274CS Otopeni
Playout Faza I – Meciul 4
SCM U Craiova6883CSM Oradea
Playout Faza II – Meciul 1
Cuadripol Brașov10267BC Gladiator Cluj
Dinamo Bucureşti7565SCM U Craiova
Playout Faza II – Meciul 2
Cuadripol Brașov9977BC Gladiator Cluj
Dinamo Bucureşti7978SCM U Craiova
Playout Faza II – Meciul 3
SCM U Craiova6764Dinamo Bucureşti
BC Gladiator Cluj92101Cuadripol Brașov
Playout Faza II – Meciul 4
SCM U Craiova6564Dinamo Bucureşti
Playout Faza II – Meciul 5
Dinamo Bucureşti7073SCM U Craiova
Playoff Faza I – Meciul 1
U Mobitelco Cluj8460BC Mureș
Atlassib Sibiu7487BC Timișoara
Gaz Metan Mediaș9181Steaua CSM
Asesoft Ploiești8767BCM U Pitești
Playoff Faza I – Meciul 2
U Mobitelco Cluj7066BC Mureș
Atlassib Sibiu7877BC Timișoara
Asesoft Ploiești9254BCM U Pitești
Gaz Metan Mediaș9183Steaua CSM
Playoff Faza I – Meciul 3
BCM U Pitești7085Asesoft Ploiești
BC Timișoara10097Atlassib Sibiu
Steaua CSM104102Gaz Metan Mediaș
BC Mureș7571U Mobitelco Cluj
Playoff Faza I – Meciul 4
BC Timișoara7478Atlassib Sibiu
BC Mureș6763U Mobitelco Cluj
Steaua CSM98100Gaz Metan Mediaș
Playoff Faza I – Meciul 5
Atlassib Sibiu7578BC Timișoara
U Mobitelco Cluj8558BC Mureș
Playoff Faza II – Meciul 1
CS Gaz Metan Mediaș8396CSU Asesoft Ploiești
U Mobitelco BT Cluj-Napoca7684Baschet Club Timișoara
Playoff Faza II – Meciul 2
CS Gaz Metan Mediaș8093CSU Asesoft Ploiești
U Mobitelco BT Cluj-Napoca9054Baschet Club Timișoara
Playoff Faza II – Meciul 3
BC Timișoara6386U Mobitelco Cluj
Asesoft Ploiești10183Gaz Metan Mediaș
Playoff Faza II – Meciul 4
BC Timișoara7295U Mobitelco Cluj
Playoff Faza III – Locurile 3/4 – Meciul 1
Gaz Metan Mediaș9468BC Timișoara
Playoff Faza III – Locurile 3/4 – Meciul 2
BC Timișoara7380Gaz Metan Mediaș
Playoff Faza III – Locurile 1/2 – Meciul 1
U Mobitelco Cluj-Napoca7677Asesoft Ploiești
Playoff Faza III – Locurile 1/2 – Meciul 2
U Mobitelco Cluj111113Asesoft Ploiești
Playoff Faza III – Locurile 1/2 – Meciul 3
Asesoft Ploiești8377U Mobitelco Cluj
Playoff Faza III – Locurile 1/2 – Meciul 4
Asesoft Ploiești7267U Mobitelco Cluj

Clasament sezonul 2009-2010: aici

Program si rezultate Liga Nationala de baschet masculin, sezonul 2009-2010
5 (100%) 1 vot[uri]