frbaschet

Program și rezultate Liga Națională de baschet masculin, sezonul 2010-2011

Program și rezultate Liga Națională de baschet masculin, sezonul 2010-2011:

 

 

Program și rezultate Liga Națională de baschet masculin, sezonul 2010-2011
Etapa 1
BC Mureș 88 78 BC Timișoara 03.10.2010
U Mobitelco Cluj 88 69 BCM U Pitești 03.10.2010
Energia Târgu Jiu 75 78 CS Otopeni 03.10.2010
Atlassib Sibiu 80 87 Asesoft Ploiești 02.10.2010
Gaz Metan Mediaș 129 42 Cuadripol Brașov 02.10.2010
SCM U Craiova 80 67 Politehnica Iaşi 02.10.2010
BC Miercurea Ciuc 65 67 Steaua CSM 02.10.2010
CSM Oradea 91 82 CSM București 02.10.2010
Etapa 2
Politehnica Iaşi 81 93 CSM Oradea 06.12.2010
Steaua CSM 89 67 SCM U Craiova 10.10.2010
Atlassib Sibiu 58 61 U Mobitelco Cluj 10.10.2010
CS Otopeni 82 93 BC Mureș 09.10.2010
CSM București 82 83 Energia Târgu Jiu 09.10.2010
BCM U Pitești 84 61 BC Miercurea Ciuc 09.10.2010
BC Timișoara 79 82 Gaz Metan Mediaș 09.10.2010
Asesoft Ploiești 91 51 Cuadripol Brașov 09.10.2010
Etapa 3
BC Mureș 79 60 CSM București 20.10.2010
BC Miercurea Ciuc 69 91 Atlassib Sibiu 13.10.2010
SCM U Craiova 63 70 BCM U Pitești 13.10.2010
Energia Târgu Jiu 84 60 Politehnica Iaşi 13.10.2010
U Mobitelco Cluj 69 70 Asesoft Ploiești 13.10.2010
CSM Oradea 88 79 Steaua CSM 13.10.2010
Gaz Metan Mediaș 99 62 CS Otopeni 13.10.2010
Cuadripol Brașov 51 94 BC Timișoara 13.10.2010
Etapa 4
Politehnica Iaşi 71 88 BC Mureș 17.10.2010
CSM București 92 86 Gaz Metan Mediaș 17.10.2010
Steaua CSM 99 88 Energia Târgu Jiu 16.10.2010
U Mobitelco Cluj 83 54 BC Miercurea Ciuc 16.10.2010
CS Otopeni 91 50 Cuadripol Brașov 16.10.2010
BCM U Pitești 74 77 CSM Oradea 16.10.2010
Atlassib Sibiu 73 77 SCM U Craiova 16.10.2010
Asesoft Ploiești 96 70 BC Timișoara 16.10.2010
Etapa 5
CSM Oradea 88 70 Atlassib Sibiu 30.11.2010
Cuadripol Brașov 62 96 CSM București 23.10.2010
BC Timișoara 80 72 CS Otopeni 23.10.2010
Gaz Metan Mediaș 109 62 Politehnica Iaşi 23.10.2010
BC Miercurea Ciuc 64 87 Asesoft Ploiești 23.10.2010
Energia Târgu Jiu 82 73 BCM U Pitești 23.10.2010
SCM U Craiova 66 79 U Mobitelco Cluj 23.10.2010
BC Mureș 81 79 Steaua CSM 24.10.2010
Etapa 6
CSM București 88 70 BC Timișoara 27.10.2010
Atlassib Sibiu 83 59 Energia Târgu Jiu 27.10.2010
BCM U Pitești 79 73 BC Mureș 27.10.2010
Steaua CSM 88 83 Gaz Metan Mediaș 27.10.2010
Politehnica Iaşi 90 68 Cuadripol Brașov 27.10.2010
BC Miercurea Ciuc 70 82 SCM U Craiova 27.10.2010
U Mobitelco Cluj 68 45 CSM Oradea 27.10.2010
Asesoft Ploiești 88 82 CS Otopeni 27.10.2010
Etapa 7
CSM Oradea 92 64 BC Miercurea Ciuc 17.11.2010
BC Mureș 81 70 Atlassib Sibiu 31.10.2010
Gaz Metan Mediaș 87 64 BCM U Pitești 31.10.2010
BC Timișoara 83 69 Politehnica Iaşi 31.10.2010
SCM U Craiova 85 83 Asesoft Ploiești 30.10.2010
Energia Târgu Jiu 78 76 U Mobitelco Cluj 30.10.2010
CS Otopeni 73 69 CSM București 30.10.2010
Cuadripol Brașov 63 88 Steaua CSM 30.10.2010
Etapa 8
Steaua CSM 87 69 BC Timișoara 03.11.2010
BC Miercurea Ciuc 80 97 Energia Târgu Jiu 03.11.2010
SCM U Craiova 71 86 CSM Oradea 03.11.2010
Asesoft Ploiești 69 75 CSM București 03.11.2010
BCM U Pitești 92 70 Cuadripol Brașov 03.11.2010
Atlassib Sibiu 93 80 Gaz Metan Mediaș 03.11.2010
U Mobitelco Cluj 87 85 BC Mureș 03.11.2010
Politehnica Iaşi 74 80 CS Otopeni 02.11.2010
Etapa 9
CSM Oradea 77 81 Asesoft Ploiești 08.11.2010
CS Otopeni 63 78 Steaua CSM 07.11.2010
Cuadripol Brașov 66 98 Atlassib Sibiu 06.11.2010
BC Mureș 97 81 BC Miercurea Ciuc 06.11.2010
Gaz Metan Mediaș 86 79 U Mobitelco Cluj 06.11.2010
BC Timișoara 60 71 BCM U Pitești 06.11.2010
CSM București 103 73 Politehnica Iaşi 06.11.2010
Energia Târgu Jiu 84 56 SCM U Craiova 06.11.2010
Etapa 10
Atlassib Sibiu 91 81 BC Timișoara 14.11.2010
Steaua CSM 81 72 CSM București 13.11.2010
SCM U Craiova 73 81 BC Mureș 13.11.2010
U Mobitelco Cluj 109 49 Cuadripol Brașov 13.11.2010
Asesoft Ploiești 105 63 Politehnica Iaşi 13.11.2010
BCM U Pitești 82 79 CS Otopeni 13.11.2010
BC Miercurea Ciuc 81 101 Gaz Metan Mediaș 13.11.2010
CSM Oradea 85 68 Energia Târgu Jiu 13.11.2010
Etapa 11
Cuadripol Brașov 75 70 BC Miercurea Ciuc 21.11.2010
BC Timișoara 71 53 U Mobitelco Cluj 21.11.2010
Energia Târgu Jiu 70 88 Asesoft Ploiești 20.11.2010
BC Mureș 95 84 CSM Oradea 20.11.2010
Gaz Metan Mediaș 89 69 SCM U Craiova 20.11.2010
CS Otopeni 74 72 Atlassib Sibiu 20.11.2010
Politehnica Iaşi 55 85 Steaua CSM 20.11.2010
CSM București 79 62 BCM U Pitești 20.11.2010
Etapa 12
U Mobitelco Cluj 77 64 CS Otopeni 28.11.2010
Energia Târgu Jiu 71 79 BC Mureș 27.11.2010
Asesoft Ploiești 66 53 Steaua CSM 27.11.2010
BCM U Pitești 100 69 Politehnica Iaşi 27.11.2010
Atlassib Sibiu 80 72 CSM București 27.11.2010
SCM U Craiova 102 74 Cuadripol Brașov 26.11.2010
CSM Oradea 67 83 Gaz Metan Mediaș 24.11.2010
BC Miercurea Ciuc 74 71 BC Timișoara 19.10.2010
Etapa 13
BC Mureș 68 79 Asesoft Ploiești 05.12.2010
Steaua CSM 86 69 BCM U Pitești 04.12.2010
Gaz Metan Mediaș 85 69 Energia Târgu Jiu 04.12.2010
BC Timișoara 83 64 SCM U Craiova 04.12.2010
CS Otopeni 77 60 BC Miercurea Ciuc 04.12.2010
CSM București 77 85 U Mobitelco Cluj 04.12.2010
Politehnica Iaşi 63 84 Atlassib Sibiu 04.12.2010
Cuadripol Brașov 59 90 CSM Oradea 04.12.2010
Etapa 14
Asesoft Ploiești 74 68 BCM U Pitești 12.12.2010
SCM U Craiova 76 80 CS Otopeni 11.12.2010
BC Miercurea Ciuc 75 78 CSM București 11.12.2010
CSM Oradea 71 65 BC Timișoara 11.12.2010
BC Mureș 81 83 Gaz Metan Mediaș 11.12.2010
Energia Târgu Jiu 96 64 Cuadripol Brașov 10.12.2010
U Mobitelco Cluj 104 50 Politehnica Iaşi 11.12.2010
Atlassib Sibiu 83 90 Steaua CSM 02.02.2011
Etapa 15
Politehnica Iaşi 95 79 BC Miercurea Ciuc 16.12.2010
Cuadripol Brașov 63 100 BC Mureș 16.12.2010
BCM U Pitești 91 81 Atlassib Sibiu 17.12.2010
CS Otopeni 88 86 CSM Oradea 18.12.2010
Steaua CSM 75 88 U Mobitelco Cluj 18.12.2010
CSM București 101 68 SCM U Craiova 18.12.2010
BC Timișoara 97 68 Energia Târgu Jiu 18.12.2010
Gaz Metan Mediaș 120 118 Asesoft Ploiești 18.12.2010
Etapa 16
Asesoft Ploiești 71 68 Atlassib Sibiu 15.01.2011
BCM U Pitești 85 92 U Mobitelco Cluj 15.01.2011
Steaua CSM 90 69 BC Miercurea Ciuc 15.01.2011
Politehnica Iaşi 94 90 SCM U Craiova 15.01.2011
CSM București 90 74 CSM Oradea 15.01.2011
CS Otopeni 85 83 Energia Târgu Jiu 16.01.2011
BC Timișoara 75 60 BC Mureș 16.01.2011
Cuadripol Brașov 45 99 Gaz Metan Mediaș 15.01.2011
Etapa 17
Cuadripol Brașov 61 98 Asesoft Ploiești 22.01.2011
Gaz Metan Mediaș 111 89 BC Timișoara 22.01.2011
BC Mureș 109 99 CS Otopeni 22.01.2011
Energia Târgu Jiu 78 77 CSM București 23.01.2011
CSM Oradea 112 75 Politehnica Iaşi 22.01.2011
SCM U Craiova 68 99 Steaua CSM 22.01.2011
BC Miercurea Ciuc 67 105 BCM U Pitești 22.01.2011
U Mobitelco Cluj 93 68 Atlassib Sibiu 22.01.2011
Etapa 18
Asesoft Ploiești 82 73 U Mobitelco Cluj 26.01.2011
Atlassib Sibiu 85 76 BC Miercurea Ciuc 26.01.2011
BCM U Pitești 89 72 SCM U Craiova 26.01.2011
Steaua CSM 98 85 CSM Oradea 26.01.2011
Politehnica Iaşi 69 87 Energia Târgu Jiu 26.01.2011
CSM București 67 78 BC Mureș 09.03.2011
CS Otopeni 79 87 Gaz Metan Mediaș 26.01.2011
BC Timișoara 80 75 Cuadripol Brașov 26.01.2011
Etapa 19
BC Timișoara 64 82 Asesoft Ploiești 29.01.2011
Cuadripol Brașov 57 76 CS Otopeni 30.01.2011
Gaz Metan Mediaș 73 80 CSM București 30.01.2011
BC Mureș 104 81 Politehnica Iaşi 29.01.2011
Energia Târgu Jiu 62 64 Steaua CSM 29.01.2011
CSM Oradea 68 66 BCM U Pitești 29.01.2011
SCM U Craiova 85 96 Atlassib Sibiu 29.01.2011
BC Miercurea Ciuc 79 90 U Mobitelco Cluj 29.01.2011
Etapa 20
Asesoft Ploiești 104 94 BC Miercurea Ciuc 05.02.2011
U Mobitelco Cluj 104 76 SCM U Craiova 05.02.2011
Atlassib Sibiu 73 57 CSM Oradea 05.02.2011
BCM U Pitești 83 75 Energia Târgu Jiu 05.02.2011
Steaua CSM 101 68 BC Mureș 06.02.2011
CSM București 92 75 Cuadripol Brașov 05.02.2011
CS Otopeni 83 68 BC Timișoara 05.02.2011
Politehnica Iaşi 84 106 Gaz Metan Mediaș 05.02.2011
Etapa 21
CS Otopeni 78 81 Asesoft Ploiești 13.02.2011
BC Timișoara 79 66 CSM București 12.02.2011
Cuadripol Brașov 75 77 Politehnica Iaşi 12.02.2011
Gaz Metan Mediaș 76 65 Steaua CSM 12.02.2011
BC Mureș 107 104 BCM U Pitești 13.02.2011
Energia Târgu Jiu 72 74 Atlassib Sibiu 12.02.2011
CSM Oradea 73 80 U Mobitelco Cluj 13.02.2011
SCM U Craiova 77 79 BC Miercurea Ciuc 24.02.2011
Etapa 22
Asesoft Ploiești 93 74 SCM UCraiova 19.02.2011
BC Miercurea Ciuc 74 91 CSM Oradea 19.02.2011
U Mobitelco Cluj 85 65 Energia Târgu Jiu 19.02.2011
Atlassib Sibiu 68 83 BC Mureș 19.02.2011
BCM U Pitești 83 68 Gaz Metan Mediaș 19.02.2011
Steaua CSM 109 59 Cuadripol Brașov 19.02.2011
Politehnica Iaşi 77 94 BC Timișoara 19.02.2011
CSM București 68 84 CS Otopeni 20.02.2011
Etapa 23
CSM București 64 87 Asesoft Ploiești 26.02.2011
CS Otopeni 87 65 Politehnica Iaşi 26.02.2011
BC Timișoara 68 67 Steaua CSM 27.02.2011
Cuadripol Brașov 57 91 BCM U Pitești 26.02.2011
Gaz Metan Mediaș 87 76 Atlassib Sibiu 26.02.2011
BC Mureș 90 84 U Mobitelco Cluj 26.02.2011
Energia Târgu Jiu 87 70 BC Miercurea Ciuc 27.02.2011
CSM Oradea 106 84 SCM U Craiova 26.02.2011
Etapa 24
Asesoft Ploiești 87 78 CSM Oradea 05.03.2011
SCM U Craiova 71 86 Energia Târgu Jiu 05.03.2011
BC Miercurea Ciuc 70 82 BC Mureș Târgu Mureș 05.03.2011
U Mobitelco Cluj 91 80 CS Gaz Metan Mediaș 05.03.2011
Atlassib Sibiu 99 62 Cuadripol Brașov 05.03.2011
BCM U Pitești 83 69 BC Timișoara 06.03.2011
Steaua CSM 76 78 CS Otopeni 06.03.2011
Politehnica Iaşi 97 84 CSM București 05.03.2011
Etapa 25
Politehnica Iaşi 82 93 Asesoft Ploiești 11.03.2011
CSM București 71 84 Steaua CSM 23.03.2011
CS Otopeni 76 59 BCM U Pitești 12.03.2011
BC Timișoara 67 66 Atlassib Sibiu 13.03.2011
Cuadripol Brașov 70 93 U Mobitelco Cluj 12.03.2011
Gaz Metan Mediaș 129 91 BC Miercurea Ciuc 12.03.2011
BC Mureș 102 73 SCM U Craiova 11.03.2011
Energia Târgu Jiu 76 65 CSM Oradea 12.03.2011
Etapa 26
Asesoft Ploiești 89 68 Energia Târgu Jiu 16.03.2011
CSM Oradea 86 73 BC Mureș 16.03.2011
SCM U Craiova 69 92 Gaz Metan Mediaș 16.03.2011
BC Miercurea Ciuc 102 58 Cuadripol Brașov 16.03.2011
U Mobitelco Cluj 97 52 BC Timișoara 16.03.2011
Atlassib Sibiu 75 66 CS Otopeni 16.03.2011
BCM U Pitești 78 68 CSM București 16.03.2011
Steaua CSM 105 60 Politehnica Iaşi 16.03.2011
Etapa 27
Steaua CSM 93 92 Asesoft Ploiești 19.03.2011
Politehnica Iaşi 77 106 BCM U Pitești 21.03.2011
CSM București 59 70 Atlassib Sibiu 19.03.2011
CS Otopeni 74 83 U Mobitelco Cluj 20.03.2011
BC Timișoara 68 84 BC Miercurea Ciuc 19.03.2011
Cuadripol Brașov 76 83 SCM U Craiova 19.03.2011
Gaz Metan Mediaș 97 72 CSM Oradea 19.03.2011
BC Mureș 102 100 Energia Târgu Jiu 19.03.2011
Etapa 28
Asesoft Ploiești 92 73 BC Mureș 26.03.2011
Energia Târgu Jiu 76 71 Gaz Metan Mediaș 26.03.2011
CSM Oradea 95 60 Cuadripol Brașov 23.03.2011
SCM U Craiova 72 79 BC Timișoara 26.03.2011
BC Miercurea Ciuc 85 84 CS Otopeni 26.03.2011
U Mobitelco Cluj 100 73 CSM București 25.03.2011
Atlassib Sibiu 98 82 Politehnica Iaşi 26.03.2011
BCM U Pitești 68 75 Steaua CSM 27.03.2011
Etapa 29
BCM U Pitești 88 78 Asesoft Ploiești 30.03.2011
Steaua CSM 79 81 Atlassib Sibiu 30.03.2011
Politehnica Iaşi 80 95 U Mobitelco Cluj 29.03.2011
CSM București 134 130 BC Miercurea Ciuc 30.03.2011
CS Otopeni 85 77 SCM U Craiova 30.03.2011
BC Timișoara 73 63 CSM Oradea 30.03.2011
Cuadripol Brașov 62 90 Energia Târgu Jiu 30.03.2011
Gaz Metan Mediaș 86 61 BC Mureș 30.03.2011
Etapa 30
Asesoft Ploiești 82 84 Gaz Metan Mediaș 02.04.2011
BC Mureș 109 68 Cuadripol Brașov 02.04.2011
Energia Târgu Jiu 100 93 BC Timișoara 02.04.2011
CSM Oradea 70 47 CS Otopeni 02.04.2011
SCM U Craiova 86 95 CSM București 02.04.2011
BC Miercurea Ciuc 127 107 Politehnica Iaşi 02.04.2011
U Mobitelco Cluj 70 59 Steaua CSM 02.04.2011
Atlassib Sibiu 82 71 BCM U Pitești 02.04.2011
Playoff faza I – Locurile 1/8 – Meciul 1
Gaz Metan Mediaș 84 77 CSM Oradea 13.04.2011
U Mobitelco Cluj 98 75 Atlassib Sibiu 13.04.2011
Steaua CSM 83 75 BC Mureș 13.04.2011
Asesoft Ploiești 97 80 BCM U Pitești 13.04.2011
Playoff
Playoff faza I – Locurile 1/8 – Meciul 2
Asesoft Ploiești 86 77 BCM U Pitești 14.04.2011
U Mobitelco Cluj 85 74 Atlassib Sibiu 14.04.2011
Steaua CSM 102 97 BC Mureș 14.04.2011
Gaz Metan Mediaș 85 64 CSM Oradea 14.04.2011
Playoff faza I – Locurile 1/8 – Meciul 3
BCM U Pitești 72 74 Asesoft Ploiești 18.04.2011
Atlassib Sibiu 63 81 U Mobitelco Cluj 18.04.2011
CSM Oradea 75 89 Gaz Metan Mediaș 18.04.2011
BC Mureș 87 98 Steaua CSM 19.04.2011
Playoff faza II – Locurile 1/4 – Meciul 1
Asesoft Ploiești 89 85 Steaua CSM 28.04.2011
U Mobitelco Cluj 65 67 Gaz Metan Mediaș 29.04.2011
Playoff faza II – Locurile 1/4 – Meciul 2
Asesoft Ploiești 82 72 Steaua CSM 29.04.2011
U Mobitelco Cluj 78 72 Gaz Metan Mediaș 30.04.2011
Playoff faza II – Locurile 1/4 – Meciul 3
Steaua CSM 88 84 Asesoft Ploiești 04.05.2011
Gaz Metan Mediaș 83 77 U Mobitelco Cluj 04.05.2011
Playoff faza II – Locurile 1/4 – Meciul 4
Gaz Metan Mediaș 78 84 U Mobitelco Cluj 05.05.2011
Steaua CSM 81 85 Asesoft Ploiești 05.05.2011
Playoff faza II – Locurile 1/4 – Meciul 5
U Mobitelco Cluj 80 70 Gaz Metan Mediaș 08.05.2011
Playoff faza III – Locurile 3/4 – Meciul 1
Steaua CSM 83 77 Gaz Metan Mediaș 18.05.2011
Playoff faza III – Locurile 3/4 – Meciul 2
CS Gaz Metan Mediaș 73 90 Steaua CSM EximBank 14.05.2011 18:00
Playoff faza III – Locurile 1/2 – Meciul 1
Asesoft Ploiești 79 89 U Mobitelco Cluj 14.05.2011
Playoff faza III – Locurile 1/2 – Meciul 2
Asesoft Ploiești 82 69 U Mobitelco Cluj 15.05.2011
Playoff faza III – Locurile 1/2 – Meciul 3
U Mobitelco Cluj 66 65 Asesoft Ploiești 21.05.2011
Playoff faza III – Locurile 1/2 – Meciul 4
U Mobitelco Cluj 84 76 Asesoft Ploiești 22.05.2011
Playoff faza III – Locurile 1/2 – Meciul 5
Asesoft Ploiești 68 56 U Mobitelco Cluj 28.05.2011
Playoff faza III – Locurile 1/2 – Meciul 6
U Mobitelco Cluj 64 61 Asesoft Ploiești 31.05.2011
PlayOut
Playout faza I – Locurile 9/16 – Meciul 1
CS Otopeni 85 57 Cuadripol Brașov 13.04.2011 16:00
CSM București 92 86 SCM U Craiova 13.04.2011 18:00
Energia Târgu Jiu 86 90 Politehnica Iaşi 13.04.2011 19:00
Bc Timișoara 88 58 BC Miercurea Ciuc 13.04.2011 19:00
Playout faza I – Locurile 9/16 – Meciul 2
CS Otopeni 78 63 Cuadripol Brașov 14.04.2011 16:00
CSM București 112 92 SCM U Craiova 14.04.2011 18:00
Energia Târgu Jiu 108 100 Politehnica Iaşi 14.04.2011 19:00
BC Timișoara 97 88 BC Miercurea Ciuc 14.04.2011 19:00
Playout faza I – Locurile 9/16 – Meciul 3
Cuadripol Brașov 81 79 CS Otopeni 18.04.2011 16:00
Politehnica Iaşi 79 93 Energia Târgu Jiu 18.04.2011 18:00
BC Miercurea Ciuc 93 97 BC Timișoara 18.04.2011 18:00
SCM U Craiova 81 107 CS Municipal București 18.04.2011 19:00
Playout faza I – Locurile 9/16 – Meciul 4
Politehnica Iaşi 72 99 Energia Târgu Jiu 19.04.2011 18:00
Cuadripol Brașov 63 104 CS Otopeni 19.04.2011 16:00
Playout faza II – Locurile 13/16 – Meciul 1
SCM U Craiova 93 78 Cuadripol Brașov 29.04.2011 19:00
BC Miercurea Ciuc 96 90 Politehnica Iaşi 28.04.2011 18:00
Playout faza II – Locurile 13/16 – Meciul 2
SCM U Craiova 88 71 Cuadripol Brașov 30.04.2011 19:00
BC Miercurea Ciuc 102 93 Politehnica Iaşi 29.04.2011 18:00
Playout faza II – Locurile 13/16 – Meciul 3
Cuadripol Brașov 68 83 SCM U Craiova 04.05.2011 18:30
Politehnica Iaşi 130 95 BC Miercurea Ciuc 04.05.2011 18:00
Playout faza II – Locurile 13/16 – Meciul 4
Politehnica Iaşi 105 90 BC Miercurea Ciuc 05.05.2011 18:00
Playout faza II – Locurile 13/16 – Meciul 5
BC Miercurea Ciuc 102 87 Politehnica Iaşi 08.05.2011 18:00

Clasament sezonul 2010-2011: aici

Program și rezultate Liga Națională de baschet masculin, sezonul 2010-2011
5 (100%) 1 vot[uri]

Start a Conversation

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

5 + 3 =