SCM Timișoara face spectacol și trece de „sută” în duelul cu Corona Brașov!
SCM Politehnica Timișoara a obținut o victorie importantă în Liga Națională de Baschet Masculin, învingând clar CSM Corona Brașov cu scorul de 107-94. Într-o partidă controlată de la prima până la ultima posesie, „leii” din Banat au oferit o veritabilă demonstrație ofensivă. Timișorenii au intrat pe parchet hotărâți să șteargă orice dubiu în privința câștigătoarei,…
Citește mai departe… “SCM Timișoara face spectacol și trece de „sută” în duelul cu Corona Brașov!” »
