Djordje Dimitrijevic a plecat de la Timisoara
SCM Timișoara a anunțat despărțirea pe cale amiabilă cu Djordje Dimitrijevic, jucătorul sârb accidentându-se în meciul jucat pe teren propriu contra CSM Petrolul Ploiești. Acesta a strâns 14 partide în campionat pentru bănățeni cu medii de 10,6 puncte/meci plus 3,9 pase decisive/meci în vreme ce în Alpe Adria Cup , sârbul a adunat medii de…
Citește mai departe… “Djordje Dimitrijevic a plecat de la Timisoara” »
