Memorialul George Ziguli, ediția a 2-a
În perioada 22-23 septembrie 2017 se va deșfășura la Sala Sporturilor Trivale ediția a 2-a a Memorialului George Ziguli, anul acesta urmând să participe pe lângă echipa locală BCM U Pitești și formațiile Steaua CSM București, CS Phoenix Galați plus CS Dinamo București. Prima ediție a Memorialului a fost câștigată de Steaua CSM București în fața…
Citește mai departe… “Memorialul George Ziguli, ediția a 2-a” »
