CS Agronomia București se impune fără emoții la Timișoara: Maria Alexe, de neoprit sub panou
Politehnica Timișoara a cedat pe teren propriu în fața formației CS Agronomia București, scor 42-66, într-un meci în care diferența de valoare și formă sportivă a fost evidentă încă din primele sferturi. Dominare totală sub semnul „Double-Double” Eroi principali ai partidei au fost jucătoarele din Capitală, care au controlat ritmul jocului de la un capăt…
