„Leii din Banat” se impun cu 85-64 în fața Craiovei
SCM Timișoara a obținut o victorie entuziasmantă sâmbătă seara în Sala „Constantin Jude”, învingând pe SCM U Craiova la o diferență de 21 de puncte, scor final 85-64. Succesul consolidează poziția bănățenilor în lupta pentru un loc de play-off în Liga Națională de Baschet Masculin (LNBM). O primă repriză dominată autoritar Partida a început sub…
Citește mai departe… “„Leii din Banat” se impun cu 85-64 în fața Craiovei” »
