Jahsha Blunt a plecat de la Timba Timisoara
Jahsha Blunt a plecat de la formația Timba Timișoara, americanul urmând să joace la formația Ujap Quimper din liga a 3-a din Franța. Pentru formația bănățeană acesta a jucat în 9 partide reușind să strângă medii de 14,1 puncte și 4.8 recuperări/meci. Se pare că Jahsha Blunt a jucat gratuit pentru Timba, el putând astfel…
Citește mai departe… “Jahsha Blunt a plecat de la Timba Timisoara” »
