ACS Sepsi Sic Sfântu Gheorghe este noua campioana
ACS Sepsi Sic Sfântu Gheorghe este noua campioană a României după ce formația din Covasna a reușit să câștige decisivul pe terenul formației CS Municipal Târgoviște. Acestea au terminat sezonul regulat pe poziția secundă, au trecut în primul tur de formația Agronomia București scor 2-0 la general, în semifinală de FCC Baschet UAV Arad ,…
Citește mai departe… “ACS Sepsi Sic Sfântu Gheorghe este noua campioana” »
