SCM U Craiova a anunțat transferurile noi
SCM U Craiova pare să fi efectuat deja transferurile importante din acest sezon, echipa lui Andelko Mandic programând deja reunirea pe 4 august. În lotul oltenilor se află deja jucătorii Travis Bureau, Kamren Belin, Szabolcs Santa, Cătălin Petrișor (revenit de la BC Timișoara), Andrei Damian și Marius Ciotlăuș. Pe lângă cei menționați au mai sosit:…
Citește mai departe… “SCM U Craiova a anunțat transferurile noi” »
