Antonio Nasturescu va continua la Timisoara
SCM Timișoara a anunțat prelungirea contractului cu jucătorul Antonio Năsturescu pentru sezonul 2023-2024, acesta urmând să fie al 2-lea sezon în maieul celor de la Timișoara. Tânărul de 23 de ani și 190 cm a strâns în sezonul recent încheiat medii de 4 puncte/meci plus 1,3 recuperări/meci în 29 de partide disputate în campionat cu…
Citește mai departe… “Antonio Nasturescu va continua la Timisoara” »
