CSM Oradea 92-63 BC Timba Timisoara
CSM Oradea a invins fara probleme echipa timisoreana BC Timba Timisoara, intr-un meci in care toti jucatorii au intrat pe parchet, astfel echipele au putut sa isi testeze si tineretul la lucru’. Cei mai buni oameni pentru CSM Oradea au fost Titus Nicoara si Vujadin Subotic cu 15 respectiv 17 puncte marcate, in vreme ce…
Citește mai departe… “CSM Oradea 92-63 BC Timba Timisoara” »
