Andjelko Mandic este noul antrenor la BCM U Pitesti
Andjelko Mandic este noul antrenor al echipei BCM U Pitești anunță formația argeșeană pe site-ul oficial. Sârbul sosește la echipa piteșteană ca înlocuitor pentru Jovica Arsic, demis după ultimul joc pierdut contra echipei CS Dinamo București. Mandic este cunoscut publicului românesc după ce a activat ca jucător la CSM U Oradea între 2008-2011 și ca…
Citește mai departe… “Andjelko Mandic este noul antrenor la BCM U Pitesti” »
